Logotyp z napisem Biuletyn Informacji Publicznej

Centrum Usług Wspólnych
w Rybniku

Aktualności


18.04.2024

Nowy oraz zaktualizowany szablon

Już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia 2024 roku odbędzie się II tura wyborów samorządowych, w trakcie której mieszkańcy wybiorą Prezydenta Miasta. Część pracowników jednostek obsługiwanych będzie w nich uczestniczyła pełniąc rolę tzw. gospodarza obiektu. Informacje dotyczące ewentualnych nadgodzin tych osób należy wykazać w zaktualizowanym szablonie „Dane do wypłat wynagrodzeń dla pracowników administracji, obsługi oraz nauczycieli z Kodeksu Pracy” (CUW_Rybnik_33.9). Dokument ten – sporządzony jak zwykle za cały miesiąc – należy przekazać najpóźniej do 25 kwietnia 2024 roku. W tym miejscu warto nadmienić, że modyfikacja szablonu wynika z faktu wprowadzenia nowego Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla pracowników samorządowych zatrudnionych na podstawie ustawy o pracownikach samorządowych w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest miasto Rybnik.

 

Ponadto na stronie internetowej CUW w zakładce „Do pobrania – Dla jednostki – Księgowe” pojawił się nowy szablon „Protokół zniszczenia” (CUW_Rybnik_82.1), który może zostać wykorzystany w przypadku trwałego zniszczenia składników majątku obrotowego (np.: żywności).

 

 

 

Strona internetowa wykorzystuje mechanizm plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w informacjach o plikach cookie. Rozumiem